Trasa 2016

W tym roku trasę mamy dość nietypową, choć chodziła nam po głowach już od paru lat to dopiero teraz realizujemy nasz plan. Jedziemy szlakiem latarni morskich!

Ponieważ wszyscy mieszkamy w trójmieście to jak wiadomo rzadko jeździmy nad morze (tak jak górale nie chodzą po górach), więc postanowiłyśmy przełamać ten stereotyp i zapoznać się z tym jak tak naprawdę wygląda nasze morze i miejscowości przy nim położone.

Wiele kłód nam się rzucało pod nogi w tym roku i stawiało nasz wyjazd pod znakiem zapytania, ba, ostatnie kłody zrzucaliśmy parę dni temu, a do tego wszystkiego nie mamy jeszcze zaklepanych wszystkich planowanych noclegów (a piszemy to 4 dni przed wyjazdem). Ale jedziemy! Witaj przygodo!

W czasie tegorocznej wyprawy chcemy wejść na wszystkie udostępnione wzdłuż polskiego wybrzeża latarnie i dzięki temu zdobyć odznaki srebrnej blizy (więcej tutaj: www.tpnmm.pl/). Dla dociekliwych – tak na naszej trasie brakuje 2 latarni, które jednak mamy nadzieję nadrobić w późniejszym terminie :)

Jest jeszcze jedna niespodzianka. Nowi uczestnicy wyprawy, o których kilka słów w zakładce Uczestnicy Wyprawy

A tegoroczna trasa wyglądać będzie mniej więcej tak:

Dzień 1
Gdynia
Rozewie
Jastarnia
Hel
Władysławowo
Dzień 2
Władysławowo
Stilo
Czołpino
Ustka
Dzień 3
Ustka
Jarosławiec
Darłówko
Gąski
Ustronie Morskie
Dzień 4
Ustronie Morskie
Kołobrzeg
Niechorze
Rewal
Trzęsacz
Dzień 5
Trzęsacz
Dziwnów
Świnoujście
Wolin
Dzień 6
Wolin i okolice
Dzień 7
Wolin
Gdynia

Pokaż Road Trip 2016 na mapie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>